Elysium Hotel - Валона/Дерми

 Хотел Elysium се наоѓа во местото Дерми ( 2 км од центарот ),на околу 55 км од Валона на околу 500 м од плажа.

Содржини на хотелот: Голем базен на отворено,паркинг.Сите соби се климатизирани,ТВ со кабловска ,купатило,фен за коса,бесплатен интернет во целиот хотел.

Рецепција 24 часа.

 

 

 

      ЛЕТО  2023

1 / 2

(поглед на планина )

2+1

Стд соба

( поглед море)

2+1

Корнер соба

(поглед море)

2 + 2

Супериор

(поглед море)

2+2

Делукс

( поглед море)

 

 

 

26.05 – 22.06.2023

 

85 еур

 

95 еур

 

110 еур

 

110 еур

 

130еур

 

 

 

23.06 – 13.07.2023

 

120 еур

 

130 еур

 

140 еур

 

140 еур

 

160 еур

 

 

14.07 – 27.08.2023

 

160 еур

 

170еур

 

180 еур

 

190 еур

 

210 еур

 

 

28.08 – 17.09.2023

 

120 еур

 

130 еур

 

140 еур

 

140 еур

 

160 еур

 

 

18.09 – 30.09.2023

 

90 еур

 

95 еур

 

110 еур

 

110 еур

 

130 еур

 

 

Галерија

Viber
 

Слични понуди

Elysium Hotel - Валона/Дерми
Elysium Hotel - Валона/Дерми

Хотел Elysium се наоѓа во местото Дерми ( 2 км од центарот ),на околу 55 км од Валона на околу 500 м од плажа.

Погледни
Вила Camellia - Валона
Вила Camellia - Валона

Се наоѓа на 200м од градската песочна плажа и во непосредна близина на шетачката зона, каде ќе најдете безброј ресторани, кафулиња,

Погледни
Вила Idi -  Валона
Вила Idi - Валона

Се наоѓа на 100м од градската песочна плажа и 70м до шетачката зона, каде ќе најдете безброј ресторани, кафулиња. Вилата се наоѓа на угорница.

Погледни