ТУРЦИЈА

Кумбургаз 2023-та Hotel Grand Gold 3*
Кумбургаз 2023-та Hotel Grand Gold 3*

Сместување е во хотел GRAND GOLD 3* и е на сама плажа во Кумбургаз, кој има своја приватна плажа и за користење на лежалка не е потребна доплата. Хотелот располага со различен тип на соби од кои можат да се сместат најмалку 2 лица до макс. 5 лица а вкупниот број на соби е 73. Во склоп на хотелот има два ресторани и надворешен базен кој е со солена вода секако бесплатен за користење. Во хотелските соби има мини фрижидер. Хотелот нема спа и фитнес.

Погледни
Кумбургаз 2023-Хотел Марин Принцес
Кумбургаз 2023-Хотел Марин Принцес

Хотелот Marin Princes e паметен избор за патници во Истанбул, кој нуди опуштен и мирен престој.

Погледни
Bahar Aqua Resort 4* – Остров Авша
Bahar Aqua Resort 4* – Остров Авша

БАХАР АКВА РЕСОРТ 4* , се наоѓа на островот Авша на 50 м. оддалеченост од плажа и 7 км. од центарот на градот. Располага со 1/2, 1/3 соби , комплетно опремени со: ТВ, мини фрижидер, тоалет, 24 часа топла вода, клима, балкон , WI- FI, АКВА парк – 3 базени, тобогани, А ла карте ресторан, исхрана на база полупансион – шведска маса, игротека за деца, СПА Центар ( турска бања, сауна, масажи..), фитнес…

Погледни
Ciner Hotel 3* – Остров Авша
Ciner Hotel 3* – Остров Авша

ЧИНЕР ХОТЕЛ 3* , се наоѓа на островот Авша на 15 м. оддалеченост од плажа во центарот на градот. Располага со 1/2, 1/3 соби , комплетно опремени со: ТВ, мини фрижидер, тоалет, 24 часа топла вода, клима, балкон , WI- FI.

Погледни
Ege Motel 2* – Остров Авша
Ege Motel 2* – Остров Авша

ЕГЕ МОТЕЛ, се наоѓа во центарот на островот Авша на сама плажа. Располага со 1/2, 1/3, 2+1, 2+2 студиа, комплетно опремени со: ТВ, мини кујна, тоалет, 24 часа топла вода, клима, балкон и WI- FI.

Погледни
Чанкари Хотел 3* – Остров Авша
Чанкари Хотел 3* – Остров Авша

Хотелот CANKARI, се наоѓа во центарот на островот Авша покрај самото шеталиште и на сама плажа.

Погледни
Aargau -Кушадаси
Aargau -Кушадаси

Хотелот Aargau е лоциран во самиот центар на градот Кушадаси. Во близина на хотелот се наоѓаат сите неопходни туристички атракции, маркети, ресторани, барови, банки, продавници за сувенири. Хотелот е оддалечен на 600 метри од градската плажа и на 2.5 километри од плажата Ladies Beach.

Погледни
Ozcam 2*- Кушадаси
Ozcam 2*- Кушадаси

Хотелот Ozcam е лоциран во самиот центар на градот Кушадаси. Во близина на хотелот се наоѓаат сите неопходни туристички атракции, маркети, ресторани, барови, банки, продавници за сувенири. Хотелот е оддалечен на 500 метри од градската плажа и на 2.5 километри од плажата Ladies Beach.

Погледни
Tecimen - Кушадаси
Tecimen - Кушадаси

Хотелот Tecimen е лоциран во самиот центар на градот Кушадаси. Во близина на хотелот се наоѓаат сите неопходни туристички атракции, маркети, ресторани, барови, банки, продавници за сувенири. Хотелот е оддалечен на 400 метри од градската плажа и на 2.5 километри од плажата Ladies Beach.

Погледни
Solei -Кушадаси
Solei -Кушадаси

Хотелот Soleil е лоциран на само 300 метри од плажата Ladies Beach и 3км од центарот на градот.

Погледни
Roxx Royal 4* - Кушадаси
Roxx Royal 4* - Кушадаси

Хотелот Roxx Royal е лоциран во самиот центар на градот Кушадаси. Во близина на хотелот се наоѓаат сите неопходни туристички атракции, маркети, ресторани, барови, банки, продавници за сувенири. Хотелот е оддалечен на 400 метри од градската плажа и на 2.5 километри од плажата Ladies Beach.

Погледни
Flora Suites 3+*- Кушадаси
Flora Suites 3+*- Кушадаси

Flora Suites хотелот е лоциран на 700 метри од најдолгата песочна плажа во Кушадаси Long Beach. Хотелот располага со свој приватен дел на плажата. Овој хотел се наоѓа на околу 6 километри оддалеченост од центарот на градот.

Погледни
Blue Sea 3* - Кушадаси
Blue Sea 3* - Кушадаси

Хотелот е лоциран на 200 метри над една од најпознатите плажи во Кушадаси, Ladies Beach. Хотелот е оддалечен на само 3 километри од центарот на градот.

Погледни
Albora Хотел - Кушадаси
Albora Хотел - Кушадаси

Хотелот се наоѓа на 1 километар од центарот на градот Кушадаси и на околу 1 километар оддалеченост од најпознатата плажа во Кушадаси, Ladies Beach.

Погледни
Golden Gate -  Кушадаси
Golden Gate - Кушадаси

Хотелот е лоциран на само 350 метри од една од најпознатите плажи во Кушадаси, Ladies Beach. Хотелот е оддалечен на 2.5 километри од центарот на градот.

Погледни