АЛБАНИЈА

ВИЛА БЕСТ - КСАМИЛ
ВИЛА БЕСТ - КСАМИЛ

VILA BEST – Ксамил е лоцирана на 300 м од една од повеќето плажи во Ксамил, идеално место кое нуди одмор во пријатна и мирна атмосфера.

Сега од

109€

Погледни
Хотел " ПИНИ" - Саранда
Хотел " ПИНИ" - Саранда

Хотел “ ПИНИ “ – Саранда,се наоѓа во центарот на градот,главното шеталиште и во близина на морето.Содржи бар и ресторан со излез на тераса која гледа накај шеталиштето и морето.

Погледни
Шен Ѓин Албанија лето 2024
Шен Ѓин Албанија лето 2024

Шен Ѓин (Свети Јован)е монденско туристичко место на северниот дел од Албанија на Јадранско море со прекрасни плажи со големо шеталиште. Апартмани *Милениум е нов објект изграден во 2021 год.се наоѓаа на 80м од плажа

Погледни
 КОМПЛЕКС ЛУМИ - Голем
КОМПЛЕКС ЛУМИ - Голем

КОМПЛЕКС ЛУМИ е во Голем на 6км од Драч на 100м од плажа.

Погледни
Хотел Лондон 4* Спиле
Хотел Лондон 4* Спиле

Хотел Лондон е хотел со 4 звезди сместен на мирна локација на само 100м од плажа.

Погледни
АПАРТ-ХОТЕЛ ЛУМИ -ГОЛЕМ ДРАЧ
АПАРТ-ХОТЕЛ ЛУМИ -ГОЛЕМ ДРАЧ

-Хотел Луми се наоѓа во населба Голем на 6км од Драч -Албанија Хотелот е на 50м од плажа во мирна населба наменет за мирен и релаксирачки одмор

Погледни
Хотел Ривиера-Голем
Хотел Ривиера-Голем

Хотел Ривиера се наоѓа во населба Голем на 6км од Драч -Албанија Хотелот е на 50м од плажа .

Погледни
Вила Кливен -Голем
Вила Кливен -Голем

Вила Кливен е во Голем на 6км од Драч на 100м од плажа.Соби 1/2 ,1/3, 1/4 ,2+2апп.Сместувањето е во СТУДИЈА.

Погледни
Blue Eye Hotel - Ксамил
Blue Eye Hotel - Ксамил

Хотелот Blue Eye е лоциран во Ксамил на околу 1км од плажата Puerto Rico.

Погледни
ВИЛА СТЕФИ - КСАМИЛ
ВИЛА СТЕФИ - КСАМИЛ

се наоѓа на 80м од Бела виста плажa и на 100м од центар на Ксамил

Погледни
ХОТЕЛ РАФАЕЛО - ШЕНЃИН
ХОТЕЛ РАФАЕЛО - ШЕНЃИН

Ресортот Рафаело се наоѓа во областа Шенѓин, каде убавината излева од раскошните стилски градини и сјајот на Јадранското Море.

Погледни
ХОТЕЛ ДРИЛОНИ - КСАМИЛ
ХОТЕЛ ДРИЛОНИ - КСАМИЛ

Нема подобар начин да го започнете денот од будењето во хотел Дрилони

Погледни
ВИЛА КЛЕА - КСАМИЛ
ВИЛА КЛЕА - КСАМИЛ

Вилата Клеа се наоѓа во Ксамил, на 350 метри оддалеченост од плажата Bela Vista и 15 мин. пешачење од центарот.

Погледни