ЛЕТО 2023

ВИЛА БЕСТ - КСАМИЛ
ВИЛА БЕСТ - КСАМИЛ

VILA BEST – Ксамил е лоцирана на 300 м од една од повеќето плажи во Ксамил, идеално место кое нуди одмор во пријатна и мирна атмосфера.

Сега од

79€

Погледни
Апартмани Мала Лука, Омиш
Апартмани Мала Лука, Омиш

Локација: Хотелот се наоѓа неколку чекори од плажата

Погледни
Apartmani Ivan - Nemira
Apartmani Ivan - Nemira

Локација: Хотелот се наоѓа 120 метри одалеченост од морето, 250 метри одалеченост од ресторанот и 2км од центарот на Омиш

Погледни
Hotel BRZET - Omish
Hotel BRZET - Omish

Локација: Од центарот на градот Омиш го дели градското шеталиште со должина од 800 метри. Во близина се наоѓа црквата Св. Еуфемија

Погледни
 Villa Argiri Apatrments - Thassos
Villa Argiri Apatrments - Thassos

Од море: на 5 минути од плажа;

Погледни
Вила Ива - БУДВА
Вила Ива - БУДВА

Будва претставува најатрактивното место на јадранскиот брег кој преку година има околу 14000 жители. Сето ова драстично се менува за време на летото кога огромен број туристи доаѓаат овде за да уживаат во својот годишен одмор.

Погледни
Vila Astoria- ЗАКИНТОС
Vila Astoria- ЗАКИНТОС

Забавата започнува оној момент кога ќе пристигнеш на островот, а завршува кога ќе си заминеш од него. Закинтос или Занте, како што се уште го викаат мештаните, е трет по големина од Јонските острови.

Погледни
Elysium Hotel - Валона/Дерми
Elysium Hotel - Валона/Дерми

Хотел Elysium се наоѓа во местото Дерми ( 2 км од центарот ),на околу 55 км од Валона на околу 500 м од плажа.

Погледни
Blue Eye Hotel - Ксамил
Blue Eye Hotel - Ксамил

Хотелот Blue Eye е лоциран во Ксамил на околу 1км од плажата Puerto Rico.

Погледни
Complex Koloseu - ДРАЧ
Complex Koloseu - ДРАЧ

КОМПЛЕКС КОЛОСЕУ е во Голем на 6км од Драч на 100м од плажа.

Погледни
Вила Camellia - Валона
Вила Camellia - Валона

Се наоѓа на 200м од градската песочна плажа и во непосредна близина на шетачката зона, каде ќе најдете безброј ресторани, кафулиња,

Погледни
Вила Idi -  Валона
Вила Idi - Валона

Се наоѓа на 100м од градската песочна плажа и 70м до шетачката зона, каде ќе најдете безброј ресторани, кафулиња. Вилата се наоѓа на угорница.

Погледни
ХОТЕЛИ ЧАЊ – НА БАРАЊЕ
ХОТЕЛИ ЧАЊ – НА БАРАЊЕ

На само 250 метри од плажата се наоѓаат Хотел Бабовиќ, Ариа и Анкона Лукс.

Погледни
БЕЧИЌИ - ВИЛА ПАЛМА
БЕЧИЌИ - ВИЛА ПАЛМА

ВИЛА ПАЛМА се наоѓа на 250м од плажа во непосредна близина на хотелот Бела Виста.Вилата располага со ½ и 1/3 соби како и 1/3 и ¼ студија.

Погледни
СУТОМОРЕ - ВИЛА БЕБА
СУТОМОРЕ - ВИЛА БЕБА

Сместувањето е во центарот на градот на само 250м од плажа. ВИЛА БЕБА располага со двокреветни, трокреветни и четворокреветни соби

Погледни
БУДВА - ВИЛА ВУКМАНОВИЌ
БУДВА - ВИЛА ВУКМАНОВИЌ

Се наоѓа на 350 метри од Словенската плажа, односно 150 метри од поштата во Будва.

Погледни
СУТОМОРЕ - ВИЛА БОГОЕВИЌ
СУТОМОРЕ - ВИЛА БОГОЕВИЌ

ВИЛА БОГОЕВИЌ располага со двокреветни, трокреветни и четворокреветни соби.Сместувањето е во центарот на градот на само 250м од плажа

Погледни
СУТОМОРЕ - ВИЛА СКАУТ 1
СУТОМОРЕ - ВИЛА СКАУТ 1

ВИЛА СКАУТ 1 располага со стандардно опремени соби со тоалет, клима,тв, фрижидер и со тераса. Во својот сместувачки капацитет има трокреветни и четворокреветни соби. Kористење на клима уредот е вклучен во цената.

Погледни
СУТОМОРЕ - ВИЛА СКАУТ
СУТОМОРЕ - ВИЛА СКАУТ

ВИЛА СКАУТ располага со двокреветни, трокреветни соби и четворокреветни апартмани. Секоја соба има клима, тоалет, фрижидер,тв, тераса. Користењето на клима уредот е вклучено во цената.

Погледни
СУТОМОРЕ - ВИЛА ЕКСКЛУЗИВ
СУТОМОРЕ - ВИЛА ЕКСКЛУЗИВ

ВИЛА ЕКСКЛУЗИВ располага со двокреветни и со трокреветни соби опремени со клима (вклучена во цената), ТВ, тоалет, фрижидер и тераса. На секој кат во вилата има заедничка кујна опремена со основен прибор

Погледни