ХОТЕЛ ДРИЛОНИ - КСАМИЛ

Хотел ДРИЛОНИ 3* е лоциран во Ксамил, на 300 м од плажата Ксамил 9,
 хотел Дрилони нуди сместување со тераса, бесплатен сопствен паркинг, ресторан и бар. Хотел нуди услуга во соба, 24-часовна бесплатен WiFi во 
лобито на хотелот. Одредени соби во хотелот имаат балкон со поглед 
на градот.
Гостите во хотелот можат да уживаат во доручек на база шведска маса .
Плажата Бора Бора е оддалечена 600 м од хотел Дрилони, додека плажата Ксамил 7 е 700 м. Најблискиот аеродром е Меѓународниот аеродром во Крф, 
на 92 км од сместувањето.
 

ЛЕТО 2023

  Ноќевање со појадок

МАЈ 

                   22

ЈУНИ 

25

ЈУЛИ 

30

АВГУСТ 

35

СЕПТЕМВРИ 

28

 

Цените се дадени по лице на ден со појадок

Галерија

Локација

Viber
 

Слични понуди

ВИЛА СТЕФИ - КСАМИЛ
ВИЛА СТЕФИ - КСАМИЛ

се наоѓа на 80м од Бела виста плажa и на 100м од центар на Ксамил

Погледни
ВИЛА КЛЕА - КСАМИЛ
ВИЛА КЛЕА - КСАМИЛ

Вилата Клеа се наоѓа во Ксамил, на 350 метри оддалеченост од плажата Bela Vista и 15 мин. пешачење од центарот.

Погледни
ХОТЕЛ ДРИЛОНИ - КСАМИЛ
ХОТЕЛ ДРИЛОНИ - КСАМИЛ

Нема подобар начин да го започнете денот од будењето во хотел Дрилони

Погледни