ХОТЕЛ ПИНИ - САРАНДА

Хотелот Пини е лоциран во центарот на Саранда.Хотелската тераса пружа одличен поглед кон шеталиштето и морето.Сите соби содржат балкон,ТВ,бања,клима.Бесплатен бежичен интернет достапен во лобито на хотелот.

 

ПЕРИОД

 

Ноќевање

со појадок

Полупансион

01.04.2023 – 15.06.2023

 

21

35

15.06.2023 – 10.07.2023

 

30

43

10.07.2023 – 30.07.2023

 

35

52

31.07.2023 – 30.08.2023

 

40

58

01.09.2023 – 30.09.2023

 

30

43

01.10.2023 – 30.10.2023

 

21

35

 * Цената е дадена на ден по лице

* деца од 0 - 5 години бесплатно

* деца од 6- 12 год 50 % 

Галерија

Локација

Viber
 

Слични понуди

ХОТЕЛ ПИНИ - САРАНДА
ХОТЕЛ ПИНИ - САРАНДА

Хотелот се наоѓа во центарот на Саранда, на градската плажа.

Погледни
ВИЛА ЛИДА - САРАНДА
ВИЛА ЛИДА - САРАНДА

Локацијата на оваа вила е на 70 метри одалеченост од плажа и на само 5 минути пешачење до центарот на градот.

Погледни