Blue Eye Hotel - Ксамил

Хотелот Blue Eye е лоциран во Ксамил на околу 1км од плажата Puerto Rico.Хотелот има отворен базен,бесплатен приватен паркинг,градина ,бар.Собите се опремени со ТВ,купатило,клима,WiFi,.

Хотелот служи доручек на база Шведска маса.

 

 

       ТЕРМИН

 

   1 / 2 соба

 

 

01.05 – 10.06.2023

 

 

65  еур

 

11.06 – 20.06.2023

 

 

70 еур

 

21.06 – 30.06.2023

 

 

75 еур

 

01.07 – 10.07.2023

 

 

85 еур

 

11.07 – 20.07.2023

 

 

95 еур

 

21.07 – 31.07.2023

 

 

110 еур

 

01.08 – 25.08.2023

 

125 еур

 

26.08 – 31.08.2023

 

 

110 еур

 

01.09 – 10.09.2023

 

 

90 еур

 

11.09 – 20.09.2023

 

 

80 еур

 

21.09 – 20.10.2023

 

 

70 еур

* Цените се дадени по соба на база ноќевање со појадок

* Деца од 0-3 год.бесплатно

* Деца од 4- 9 год дополнитено 15 еур на ден

* Деца над 10 год доплара 20 еур

Галерија

Viber
 

Слични понуди

Blue Eye Hotel - Ксамил
Blue Eye Hotel - Ксамил

Хотелот Blue Eye е лоциран во Ксамил на околу 1км од плажата Puerto Rico.

Погледни
ХОТЕЛ ДРИЛОНИ - КСАМИЛ
ХОТЕЛ ДРИЛОНИ - КСАМИЛ

Нема подобар начин да го започнете денот од будењето во хотел Дрилони

Погледни
ВИЛА БЕСТ - КСАМИЛ
ВИЛА БЕСТ - КСАМИЛ

VILA BEST – Ксамил е лоцирана на 300 м од една од повеќето плажи во Ксамил, идеално место кое нуди одмор во пријатна и мирна атмосфера.

Сега од

109€

Погледни