АВША

Bahar Aqua Resort 4* – Остров Авша
Bahar Aqua Resort 4* – Остров Авша

БАХАР АКВА РЕСОРТ 4* , се наоѓа на островот Авша на 50 м. оддалеченост од плажа и 7 км. од центарот на градот. Располага со 1/2, 1/3 соби , комплетно опремени со: ТВ, мини фрижидер, тоалет, 24 часа топла вода, клима, балкон , WI- FI, АКВА парк – 3 базени, тобогани, А ла карте ресторан, исхрана на база полупансион – шведска маса, игротека за деца, СПА Центар ( турска бања, сауна, масажи..), фитнес…

Погледни
Ciner Hotel 3* – Остров Авша
Ciner Hotel 3* – Остров Авша

ЧИНЕР ХОТЕЛ 3* , се наоѓа на островот Авша на 15 м. оддалеченост од плажа во центарот на градот. Располага со 1/2, 1/3 соби , комплетно опремени со: ТВ, мини фрижидер, тоалет, 24 часа топла вода, клима, балкон , WI- FI.

Погледни
Ege Motel 2* – Остров Авша
Ege Motel 2* – Остров Авша

ЕГЕ МОТЕЛ, се наоѓа во центарот на островот Авша на сама плажа. Располага со 1/2, 1/3, 2+1, 2+2 студиа, комплетно опремени со: ТВ, мини кујна, тоалет, 24 часа топла вода, клима, балкон и WI- FI.

Погледни
Чанкари Хотел 3* – Остров Авша
Чанкари Хотел 3* – Остров Авша

Хотелот CANKARI, се наоѓа во центарот на островот Авша покрај самото шеталиште и на сама плажа.

Погледни