from €0,00
Book Now

ВИЛА БЕСТ – КСАМИЛ

0/5

Duration

Tour Type

Specific Tour

Group Size

Unlimited

Languages

___

Overview

Вила “ БЕСТ ” – Ксамил е лоцирана на  300 м од една од повеќето плажи во Ксамил.Располага со 4 двокреветни студија ,2 трокреветни и 4 четворокреветни апартмани.Студијата и апртманите се опремени со кујна,клима уред,WiFi,купатило .Секој од сместувачките единици има излез на тераса.Вилата има сопствен паркинг.

Included/Excluded

  • 7 ноќевања
  • автобуски превоз
  • туристички придружник
  • задолжително патничко осигурување

Tour Length

14 ноќевања
7 ноќевања

Tour Type

Организирано патување

Tour's Location

from €0,00

Inquiry

Organized by

admin

Member Since 2021