Апартмани Мала Лука, Омиш

 

Локација: Хотелот се наоѓа неколку чекори од плажата 

Општи информации: Хотелот поседува балкон, градина, бар, ресторан, бесплатен паркинг, Wi-Fi, 24 часа рецепција.

Услуга: ноќевање, ноќевање со појадок, полу пансион, полн пансион.

2023

24.06.-19.08.

03.06.-24.06.
19.08.-09.09.

01.05.-03.06.
09.09.-30.09.

1/4 AP на ден

128,00€

88,00€

70,00€

Надоплата за 5-ти кревет

11,00€

8,00€

8,00€

Надоплата за 6-ти кревет

11,00€

8,00€

8,00€

Доплата за доручек

12€

12€

12€

Доплата за ручек

17€

17€

17€

Доплата за вечера

17€

17€

17€

Минимален престој

7 дена

7 дена

4 дена

Цените се однесуваат по соба за ноќевање.

Доплатите се однесуваат по лице за ноќ

  • Доплата за пократок престој +30%
  • Доплата за детско креветче 2€ дневно
  • Деца до 3 год. (без услуга) - гратис
  • Доплата за клима(мобилна) 15€ на ден

Туристичката такса се плаќа посебно и се однесува на човек на ден 1,40 €

Деца до 12 години не плаќаат туристичка такса. Деца од 12-18 плаќат 50% од туристичката такса

Галерија

Viber
 

Слични понуди

Apartmani Ivan - Nemira
Apartmani Ivan - Nemira

Локација: Хотелот се наоѓа 120 метри одалеченост од морето, 250 метри одалеченост од ресторанот и 2км од центарот на Омиш

Погледни
Hotel BRZET - Omish
Hotel BRZET - Omish

Локација: Од центарот на градот Омиш го дели градското шеталиште со должина од 800 метри. Во близина се наоѓа црквата Св. Еуфемија

Погледни
Апартмани Мала Лука, Омиш
Апартмани Мала Лука, Омиш

Локација: Хотелот се наоѓа неколку чекори од плажата

Погледни