Apartmani Ivan - Nemira

Општи информации: Хотелот поседува балкон, градина,  Wi-Fi.

Услуга: ноќевање / полу пансион.

Студио 2+1 соба со балкон со брачен кревет и помошно легло во чии склоп има кујна, WC, туш када, балкон, SAT-TV, WiFi

AP 1/ 2+2една спална соба, дневна соба со кревет на развлекување, кујна, WC, туш када, балкон, SAT-TV, WiFi

 

2023

Периоди

01.06-17.06

17.06-08.07

08.07-22.07.

22.07.-19.08.

19.08-02.09.

02.09.- 16.09.

16.09.-30.09.

STUDIO 2+1

58,00

65,00 €

75,00 €

86,00 €

75,00 €

65,00 €

58,00

AP 1/2+2

69,00

75,00 €

87,00 €

98,00 €

87,00 €

75,00 €

69,00

 
Цените се однесуваат по соба за ноќ.

 

Галерија

Viber
 

Слични понуди

Hotel BRZET - Omish
Hotel BRZET - Omish

Локација: Од центарот на градот Омиш го дели градското шеталиште со должина од 800 метри. Во близина се наоѓа црквата Св. Еуфемија

Погледни
Апартмани Мала Лука, Омиш
Апартмани Мала Лука, Омиш

Локација: Хотелот се наоѓа неколку чекори од плажата

Погледни
Apartmani Ivan - Nemira
Apartmani Ivan - Nemira

Локација: Хотелот се наоѓа 120 метри одалеченост од морето, 250 метри одалеченост од ресторанот и 2км од центарот на Омиш

Погледни