Вила Camellia - Валона

 Вила “Camellia”

Вила “Camellia”располага со 1/2 и 1/3  студиасо опременaкујнакупатилобалкон,ТВ и WIFI.

На покривот има голема заедничка тераса со поглед кон морето каде можете да го поминете вашето слободно време за играње карти или да испиете некое кафе.

Се наоѓа на 200м од градската песочна плажа и во непосредна близина на шетачката зона, каде ќе најдете безброј ресторани, кафулиња, 

                 

Вила “Camellia” 7  ноќевања за наем на студио

Термин:

Ноќевања:

1/ студио

1/3 Студио

22.05-31.05.2023

9

пополнето

пополнето

31.05-09.06.2023

9

пополнето

пополнето

11.06-20.06.2023

9

пополнето

пополнето

22.06-01.07.2023

9

пополнето

пополнето

03.07-12.07.2023

9

пополнето

пополнето

15.07-22.07.2023

7

259 €

279 €

22.07-29.07.2023

7

279 €

299 €

29.07-05.08.2023

7

279 €

299 €

05.08-12.08.2023

7

299 €

319 €

12.08-19.08.2023

7

299 €

319 €

20.08-29.08.2023

9

пополнето

289 €

31.08-09.09.2023

9

пополнето

пополнето

02.09-09.09.2023

7

пополнето

пополнето

09.09-16.09.2023

7

пополнето

пополнето

16.09-23.09.2022

7

пополнето

199 €

23.09-30.09.2023

7

149 €

169 €

 апомена:

·  Цените во табелата се однесуваат за наем на студио  за и 9 ноќевања без вклучен превоз

·  Во студијата е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет, односно број на кревети

·  За уплата на два последователни термини одобруваме 10% попуст на вториот термин  на редовните цени

·  За уплата на аранжаман со ран букинг не може да се комбинира со попустот за две последователни термини

·  Сместувањето е првиот ден по 14.00 часот по локално време, а собите ги напуштате последниот ден во 10.00часот

·  Употреба на клима 3€ од ден по студио (се плаќа во самиот објект)

·  Вилата поседува WIFI интернет и агенцијата не сноси одговорност за брзината и квалитетот на интернетот

·  Препорачуваме патничко осигурување во агенција

·  Во случај на отказ од страна на патникот важат општите услови на СКТМ и Бест Травел

Галерија

Viber
 

Слични понуди

Вила Camellia - Валона
Вила Camellia - Валона

Се наоѓа на 200м од градската песочна плажа и во непосредна близина на шетачката зона, каде ќе најдете безброј ресторани, кафулиња,

Погледни
Elysium Hotel - Валона/Дерми
Elysium Hotel - Валона/Дерми

Хотел Elysium се наоѓа во местото Дерми ( 2 км од центарот ),на околу 55 км од Валона на околу 500 м од плажа.

Погледни
Вила Idi -  Валона
Вила Idi - Валона

Се наоѓа на 100м од градската песочна плажа и 70м до шетачката зона, каде ќе најдете безброј ресторани, кафулиња. Вилата се наоѓа на угорница.

Погледни