Ege Motel 2* – Остров Авша

ЕГЕ МОТЕЛ, се наоѓа во центарот на островот  Авша на сама плажа. Располага со 1/2, 1/3, 2+1, 2+2 студиа, комплетно опремени со: ТВ, мини кујна, тоалет, 24 часа топла вода, клима, балкон и WI- FI.

 

ТЕРМИН

 

 

УСЛУГА Цена по лице,со превоз
21.06 – 30.06.2023 ноќ. 225€
30.06 – 09.07.2023 ноќ. 235€
09.07 – 18.07.2023 ноќ. 245€
18.07 – 27.07.2023 ноќ. 245€
27.07 – 05.08.2023 ноќ. 245€
05.08 – 14.08.2023 ноќ. 245€
14.08 – 23.08.2023 ноќ. 245€
23.08 – 01.09.2023 ноќ. 245€
01.09 – 10.09.2023 ноќ. 235€
10.09 – 19.09.2023 ноќ. 225€
19.09 – 18.09.2023 ноќ. 215€

 

НАПОМЕНА:

 

Важно

ВАЖНО:

Поаѓањето е ден предходно од дадените термини во табелата.
За сопствен превоз се намалува 35 € од дадените цени во табелата
За влез во Р.Турција потребно е патните исправи да се со важност минимум 6 месеци пред истекување.
За патувањето не е потребен сертификат за вакцинација, ниту било каков тест
Седиштата во автобус ги одредува агенцијата, доколку имате барање за одредено седиште истото се доплаќа 15€ за два правци.
Сместувањето во хотелот го одредува самиот менаџмент,агенцијата не гарантира за соба со поглед на море, соба на кат или приземје.
Доколку направите резервација телефонски истата ќе ви важи 4 часа, доколку поминат 4 часа , а за истата нема потврда за уплата – ќе се смета за откажана.
За резервација потребна е аконтација од 30% од сумата, целосна доплата 10 дена пред поаѓање.
Цените се изразени во евра, а уплатата се врши во денарска пртиввредност 1€ = 62 мкд.


ИНФОРМАЦИИ ЗА АВТОБУСКИ ПРЕВОЗ (ВРЕМЕ НА ПОАЃАЊЕ):Место и време на поаѓање:

Скопје 19:00 h (паркинг спроти хотелот “Holiday Inn”)

Велес 19:30 h (бензиска пумпа, мотел Македонија)

Неготино 20:00 h (бензиска пумпа, Макпетрол)

Смоквица 20:30 h (бензиска пумпа, РТ петрол)

Гевгелија 21:00 h (бензиска пумпа, граничен премин Богородица)

Галерија

Viber
 

Слични понуди

Ciner Hotel 3* – Остров Авша
Ciner Hotel 3* – Остров Авша

ЧИНЕР ХОТЕЛ 3* , се наоѓа на островот Авша на 15 м. оддалеченост од плажа во центарот на градот. Располага со 1/2, 1/3 соби , комплетно опремени со: ТВ, мини фрижидер, тоалет, 24 часа топла вода, клима, балкон , WI- FI.

Погледни
Чанкари Хотел 3* – Остров Авша
Чанкари Хотел 3* – Остров Авша

Хотелот CANKARI, се наоѓа во центарот на островот Авша покрај самото шеталиште и на сама плажа.

Погледни
Ege Motel 2* – Остров Авша
Ege Motel 2* – Остров Авша

ЕГЕ МОТЕЛ, се наоѓа во центарот на островот Авша на сама плажа. Располага со 1/2, 1/3, 2+1, 2+2 студиа, комплетно опремени со: ТВ, мини кујна, тоалет, 24 часа топла вода, клима, балкон и WI- FI.

Погледни