Albora Хотел - Кушадаси

Положба: Хотелот се наоѓа на 1 километар од центарот на градот Кушадаси и на околу 1 километар оддалеченост од најпознатата плажа во Кушадаси, Ladies Beach.

Сместување: Хотелот располага со 50 соби. Секоја соба располага со клима уред, сопствена бања, фен, балкон (освен трокреветните соби), ТВ,телефон и бесплатна Wi-Fi конекција.

Услуга: Хотелот е на база HB(појадок и вечера – шведска маса – во главниот ресторан).

Бесплатни услуги: соба за играње, базен на отворено, игралиште за деца, Wi-Fi конекција.

Услуги со доплата: Увозни пијалоци, свежо цедени сокови,сервис за перење алишта, билијард, користење на Спа центар ( турска бања и сауна ,СПА третмани и масажи, пинг понг, телефон, сеф, шатл бус, водени спортови.

Содржини: Хотелот располага со прекрасен ресторан на покривот, lobby бар, базен на отворено, бар покрај базенот, услуги на медицински установи.

Плажа: Хотелот се наоѓа на околу 1 километар од најпознатата плажа во Кушадаси, Ladies Beach. Оваа песочна плажа е препознатлива по нејзината локација, која е блиску до центарот на градот, по нјезината чиста вода. Во близина на плажата има безбројни ресторани во кои се служат превкусните турски специјалитети, ресторани за брза храна, барови, лежалки и чадори, водени спортови, кабини за пресоблекување и тоалети.

Спорт и забава: Надворешен базен, детски базен, детско игралиште, водени спортови.

ТЕРМИН

АРАНЖМАН 10 НОЌИ

01.06-11.06

314 eur

06.06-16.06

314 eur

11.06-21.06

345 eur

16.06-26.06

345 eur

21.06-01.07

345 eur

26.06-06.07

365 eur

01.07-11.07

379 eur

06.07-16.07

379 eur

11.07-21.07

379 eur

16.07-26.07

379 eur

21.07-31.07

379 eur

26.07-05.08

379 eur

31.07-10.08

379 eur

05.08-15.08

379 eur

10.08-20.08

379 eur

15.08-25.08

379 eur

20.08-30.08

379 eur

25.08-04.09

365 eur

30.08-09.09

365 eur

04.09-14.09

345 eur

09.09-19.09

314 eur

14.09-24.09

314 eur

19.09-29.09

314 eur

Што е вклучено во цената

    - Превоз
    - 10 ноќевања ( појадок и вечера )

Галерија

Viber
 

Слични понуди

Ozcam 2*- Кушадаси
Ozcam 2*- Кушадаси

Хотелот Ozcam е лоциран во самиот центар на градот Кушадаси. Во близина на хотелот се наоѓаат сите неопходни туристички атракции, маркети, ресторани, барови, банки, продавници за сувенири. Хотелот е оддалечен на 500 метри од градската плажа и на 2.5 километри од плажата Ladies Beach.

Погледни
Aargau -Кушадаси
Aargau -Кушадаси

Хотелот Aargau е лоциран во самиот центар на градот Кушадаси. Во близина на хотелот се наоѓаат сите неопходни туристички атракции, маркети, ресторани, барови, банки, продавници за сувенири. Хотелот е оддалечен на 600 метри од градската плажа и на 2.5 километри од плажата Ladies Beach.

Погледни
Golden Gate -  Кушадаси
Golden Gate - Кушадаси

Хотелот е лоциран на само 350 метри од една од најпознатите плажи во Кушадаси, Ladies Beach. Хотелот е оддалечен на 2.5 километри од центарот на градот.

Погледни