Вила ЕВГЕНИЈА - Неи Пори

сега од

140€

Поаѓање:
21.05.2023
Враќање:
17.09.2023
Дестинација:
ГРЦИЈА

Неи Пори е место, кое сеуште претставува најурбанизирано, а со тоа и најсредено летувалиште во областа Пиериа. Како релативно нов туристички центар, со својата планска поставеност, Неи Пори има неограничен потенцијал за развој. Листата на негови карактеристики ги започнува долгата и широка песочна плажа, зелените појаси и паркови, широките градски улици, како и големиот број на ресторани и кафетерии со прекрасен поглед кон синото море. Како дополнителни соджини за забава и рекреација, во местото се наоѓа и Луна парк, kартинг патека, спортски центар и водени спортови. Близината на Платамона и на Лептокарија, се само дополнителен мотив за секој негов потенцијален гостин. Позитивните мислења на нашите туристи, оваа дестинација со години ја вбројуваат меѓу најбараните.

Вила ТУЛА  се наоѓоa во новиот дел во Неи Пори .Располага со 1/4 студија .Вилата се наоѓа 200 м одалечена од плажа. Студијата се опремени со кујна,ТВ, WI-FI климата е со доплата 5 евра на ден.

Цени

Датуми
1/4 приземје студио
21.05.2023-28.05.2023
28.05.2023-04.06.2023
04.06.2023-11.06.2023
11.06.2023-18.06.2023
18.06.2023-25.06.2023
25.06.2023-02.07.2023
02.07.2023-09.07.2023
09.07.2023-16.07.2023
16.07.2023-23.07.2023
23.07.2023-30.07.2023
30.07.2023-06.08.2023
06.08.2023-13.08.2023
13.08.2023-20.08.2023
20.08.2023-27.08.2023
27.08.2023-03.09.2023
03.09.2023-10.09.2023
10.09.2023-17.09.2023
17.09.2023-24.09.2023

Важно

Услови под кои важи аранжманот
Цените во табелите се објавени во евра, плаќањето на аранжманот е исклучиво во денари, по курс 1 евро = 62 денари.

За уплата на два последователни термини (еден по друг),одобруваме 7% попуст на вториот термин попустите не се комбинираат.
Доплата на туристичка такса -0,5€ на студио од ноќ (се плаќа во објектот )
Користењето на клима-уред, (5 евра на ден)
WI-FI интернет -БЕСПЛАТНО .

Агенцијата организира превоз со придружник-пратител на групата, до место кое е најпогодно за застанување и паркирање на автобусот а цената за истиот изнесува:
За возрасни 2.780 мкд. (45 евра)
За деца до 12 години 2,170 мкд. (35 евра) 
Деца до 2 години бесплатно, без седиште
Термините во табелите се денови на започнување и на завршување на аранжманот.
За сигурна резервација се подразбира исклучиво уплата на 30% аконтација во моментот на потпишување на Договор за патување, и целосна уплата најдоцна 7 дена пред започнување на аранжманот.
Преземањето на собите започнува најрано во 14 часот по локално време првиот ден, а напуштањето на истите е ЗАДОЛЖИТЕЛНО најдоцна до 9 часот по локално време последниот ден од аранжманот.
За хигиената во собите во текот на престојот се грижат самите клиенти.
Во собите е дозволено сместување на лица согласно со бројот на легла, т.е. исклучиво на лицата кои се наведени во ваучерот издаден од агенцијата. Во случај на сместување на повеќе лица од дозволеното, агенцијата или локалниот партнер на истата го задржуваат правото да не ги примат лицата кои не се наведени во ваучерот или за истите да побараат соодветен финансиски надомест.
Единствено е дозволено сместување на едно дете до 5,99 години над бројот на кревети во секое студио или апартман 
Сликите кои се објавени на нашата веб-страница се само дел од севкупната понуда-содржина и истите служат за да се добие генерален впечаток за објектот, агенцијата не може и нема да гарантира сместување во прецизно одредена соба од објавените. Нашата веб-страница е од информативен карактер, за сите детали и специфичности, задолжително информирајте се кај нашите вработени
Сопствениците на објектите го задржуваат правото при евентуално направена-причинета штета да извршат наплата за истата од клиентите кои се сместени во моментот.
Цените објавени во табелите се конечни, без скриени трошоци. Користењето на клима-уред, интернет е вклучено во цената .
Агенцијата не може да гарантира стабилност, брзина или коректност на интернет врската во кој-било објект од целата понуда.
Агенцијата го задржува правото да објави дел од слободните (непродадени) капацитети на Last Minute понуда, претходно направените и потврдени резервации нема да подлежат на какви било промени во цената.
Пред тргнување, Ве молиме да ја проверите важноста на своите патни исправи и задолжително да обезбедите патничко-здравствено осигурување, недостаток на истите не е одговорност на вработените во т.а. „Бест Травел“ и на самата агенција. 

Галерија

Viber
 

Слични понуди

Vila Astoria- ЗАКИНТОС
Vila Astoria- ЗАКИНТОС

Забавата започнува оној момент кога ќе пристигнеш на островот, а завршува кога ќе си заминеш од него. Закинтос или Занте, како што се уште го викаат мештаните, е трет по големина од Јонските острови.

Погледни
Вила АНТОНИО Лептокарија
Вила АНТОНИО Лептокарија

Вила Антонио е комплетно нова и модерно опремена вила во Лептокарија . Во летото 2016 година ги прими првите туристи. Се наоѓа во најатрактивниот дел на Лептокарија, на околу 100м од песочната плажа и 150м од центарот на градот.

Сега од

100€

Погледни
Вила  ''BLUE'' - Неа Плагија
Вила ''BLUE'' - Неа Плагија

Вила ''BLUE'' е лоцирана во центарот на Неа Плагија, во близина на таверната ,,Hriso Pagoni'' и на околу 30 м. од плажа

Сега од

200€

Погледни