Вила ''BLUE'' - Неа Плагија

сега од

200€

Поаѓање:
20.05.2023
Враќање:
16.09.2023
Дестинација:
ГРЦИЈА

Вила  ''BLUE'' е лоцирана во центарот на Неа Плагија, во близина на таверната ,,Hriso Pagoni''  и на околу  30 м. од плажа.  Располага со 1/4+1 дуплекс, со две одделни спални соби во едната француски лежај, во другата спална соба два единечни кревети и едно дополнително легло на извлекување ,комплетно опремена кујна, WC, и голема тераса со страничен поглед на море

 

Цени

Датуми
1/4+1ДУПЛЕКС
20.05.2023-27.05.2023
27.05.2023-03.06.2023
03.06.2023-10.06.2023
10.06.2023-17.06.2023
17.06.2023-24.06.2023
24.06.2023-01.07.2023
01.07.2023-08.07.2023
08.07.2023-15.07.2023
15.07.2023-22.07.2023
22.07.2023-29.07.2023
29.07.2023-05.08.2023
05.08.2023-12.08.2023
12.08.2023-19.08.2023
19.08.2023-26.08.2023
26.08.2023-02.09.2023
02.09.2023-09.09.2023
09.09.2023-16.09.2023
16.09.2023-23.09.2023

Важно

*Клима (вклучена во цената), wi-fi -(вклучена во цената)


Услови под кои важи аранжманот
Цените во табелите се објавени во евра, плаќањето на аранжманот е исклучиво во денари, по курс 1 евро = 62 денари.

За уплата на два последователни термини (еден по друг),одобруваме 7% попуст на вториот термин, попустите не се комбинираат.
Доплата на туристичка такса -1€ на дуплекс од ноќ (се плаќа во агенција )
Користењето на клима-уред, WI-FI интернет -БЕСПЛАТНО .

Агенцијата организира превоз со придружник-пратител на групата, до место кое е најпогодно за застанување и паркирање на автобусот а цената за истиот изнесува:
За возрасни 2,780 мкд. (45 евра)
За деца до 12 години 2,170 мкд. (35 евра) 
Деца до 2 години бесплатно, без седиште
Термините во табелите се денови на започнување и на завршување на аранжманот.
За сигурна резервација се подразбира исклучиво уплата на 30% аконтација во моментот на потпишување на Договор за патување, и целосна уплата најдоцна 7 дена пред започнување на аранжманот.
Преземањето на собите започнува најрано во 14 часот по локално време првиот ден, а напуштањето на истите е ЗАДОЛЖИТЕЛНО најдоцна до 9 часот по локално време последниот ден од аранжманот.
За хигиената во собите во текот на престојот се грижат самите клиенти.
Во собите е дозволено сместување на лица согласно со бројот на легла, т.е. исклучиво на лицата кои се наведени во ваучерот издаден од агенцијата. Во случај на сместување на повеќе лица од дозволеното, агенцијата или локалниот партнер на истата го задржуваат правото да не ги примат лицата кои не се наведени во ваучерот или за истите да побараат соодветен финансиски надомест.
Единствено е дозволено сместување на едно дете до 5,99 години над бројот на кревети во секое студио или апартман 
Сликите кои се објавени на нашата веб-страница се само дел од севкупната понуда-содржина и истите служат за да се добие генерален впечаток за објектот, агенцијата не може и нема да гарантира сместување во прецизно одредена соба од објавените. Нашата веб-страница е од информативен карактер, за сите детали и специфичности, задолжително информирајте се кај нашите вработени
Сопствениците на објектите го задржуваат правото при евентуално направена-причинета штета да извршат наплата за истата од клиентите кои се сместени во моментот.
Цените објавени во табелите се конечни, без скриени трошоци. Користењето на клима-уред, интернет е вклучено во цената .
Агенцијата не може да гарантира стабилност, брзина или коректност на интернет врската во кој-било објект од целата понуда.
Агенцијата го задржува правото да објави дел од слободните (непродадени) капацитети на Last Minute понуда, претходно направените и потврдени резервации нема да подлежат на какви било промени во цената.
Пред тргнување, Ве молиме да ја проверите важноста на своите патни исправи и задолжително да обезбедите патничко-здравствено осигурување, недостаток на истите не е одговорност на вработените во т.а. „Бест Травел“ и на самата агенција. 

Галерија

Viber
 

Слични понуди

Вила  ВУЛА  Лептокарија
Вила ВУЛА Лептокарија

Лептокарија е туристичка дестинација на Олимписката Ревиера , местото располага со многубројни улици со продавници,шеталиште,долга песочна плажа. Вила Вула е лоцирана на 50м од најубавата плажа во Лептокарија. На 10 минути од центарот.

Сега од

50€

Погледни
Апартман ''ANASTASIJA'' - Неа Плагија
Апартман ''ANASTASIJA'' - Неа Плагија

Апартман ''ANASTASIJA'' е лоциран во центарот на Неа Плагија, во близина на таверната ,,Hriso Pagoni'' и на околу 60 м. од плажа.

Сега од

200€

Погледни
Vila Astoria- ЗАКИНТОС
Vila Astoria- ЗАКИНТОС

Забавата започнува оној момент кога ќе пристигнеш на островот, а завршува кога ќе си заминеш од него. Закинтос или Занте, како што се уште го викаат мештаните, е трет по големина од Јонските острови.

Погледни