Вила АНТОНИО Лептокарија

сега од

100€

Поаѓање:
28.05.2023
Враќање:
17.09.2023
Дестинација:
ГРЦИЈА

Вила Антонио е комплетно нова и модерно опремена вила во Лептокарија . Во летото 2016 година ги прими првите туристи. Се наоѓа во најатрактивниот дел на Лептокарија, на околу 100м од песочната плажа и 150м од центарот на градот.        Вила Антонио е дестинација за сите генерации и семејства со деца. Во близина на вилата има супер маркет, пекара и разни други продавници.  На приземјето има хол со софа за седење, тоалет и мини кујна, кои се достапни за гостите на денот на поаѓање. Можно е паркирање на паркингот позади вилата.

Цени

Датуми
1/4 СТУДИО ЗА 7 НОЌИ
1/4+1 СТУДИО ЗА 7 НОЌИ
28.05.2023-04.06.2023
04.06.2023-11.06.2023
11.06.2023-18.06.2023
18.06.2023-25.06.2023
25.06.2023-02.07.2023
02.07.2023-09.07.2023
09.07.2023-16.07.2023
16.07.2023-23.07.2023
23.07.2023-30.07.2023
30.07.2023-06.08.2023
06.08.2023-13.08.2023
13.08.2023-20.08.2023
20.08.2023-27.08.2023
27.08.2023-03.09.2023
03.09.2023-10.09.2023
10.09.2023-17.09.2023
17.09.2023-24.09.2023

Важно

За уплата на два последователни термини (еден по друг),одобруваме 7% попуст на вториот термин
Доплата на туристичка такса -0,5 € на студио од ноќ (се плаќа во агенција )
Користењето на клима-уред-(5 евра на ден)
WI-FI интернет -БЕСПЛАТНО .

Агенцијата организира превоз со придружник-пратител на групата, до место кое е најпогодно за застанување и паркирање на автобусот а цената за истиот изнесува:
За возрасни 2.790 мкд. (45 евра)
За деца до 12 години 2,170 мкд. (35 евра) 
Деца до 2 години бесплатно, без седиште
Термините во табелите се денови на започнување и на завршување на аранжманот.
За сигурна резервација се подразбира исклучиво уплата на 30% аконтација во моментот на потпишување на Договор за патување, и целосна уплата најдоцна 7 дена пред започнување на аранжманот.
Преземањето на собите започнува најрано во 14 часот по локално време првиот ден, а напуштањето на истите е ЗАДОЛЖИТЕЛНО најдоцна до 9 часот по локално време последниот ден од аранжманот.
За хигиената во собите во текот на престојот се грижат самите клиенти.
Во собите е дозволено сместување на лица согласно со бројот на легла, т.е. исклучиво на лицата кои се наведени во ваучерот издаден од агенцијата. Во случај на сместување на повеќе лица од дозволеното, агенцијата или локалниот партнер на истата го задржуваат правото да не ги примат лицата кои не се наведени во ваучерот или за истите да побараат соодветен финансиски надомест.
Единствено е дозволено сместување на едно дете до 5,99 години над бројот на кревети во секое студио или апартман 

Галерија

Viber
 

Слични понуди

Вила АНТОНИО Лептокарија
Вила АНТОНИО Лептокарија

Вила Антонио е комплетно нова и модерно опремена вила во Лептокарија . Во летото 2016 година ги прими првите туристи. Се наоѓа во најатрактивниот дел на Лептокарија, на околу 100м од песочната плажа и 150м од центарот на градот.

Сега од

100€

Погледни
Апартман ''ANASTASIJA'' - Неа Плагија
Апартман ''ANASTASIJA'' - Неа Плагија

Апартман ''ANASTASIJA'' е лоциран во центарот на Неа Плагија, во близина на таверната ,,Hriso Pagoni'' и на околу 60 м. од плажа.

Сега од

200€

Погледни
 Villa Argiri Apatrments - Thassos
Villa Argiri Apatrments - Thassos

Од море: на 5 минути од плажа;

Погледни