ХОТЕЛ ЛУМИ - ДРАЧ ГОЛЕМ

Picture

​КОМПЛЕX-ХОТЕЛ ЛУМИ -ГОЛЕМ ДРАЧ АЛБАНИЈА
*Л ГРОУП ХОТЕЛ  2023

Комплеx-Хотел Луми се наоѓа во населба Голем на 6км од Драч -Албанија
Хотелот е на 50м од плажа во мирна населба  наменет за мирен и релаксирачки одмор.Располага со 1/2,1/3 и 2/2 апп .Секоја соба е опремена со клима(вклучена во цената) ТВ,тоалет,фрижидер и Wи-фи.Исхраната е во ресторан  на база на самопослужување.
ЦЕНАТА Е ЗА 7 ХБ(ПОЈАДОК  И ВЕЧЕРА )СО ВКЛУЧЕН ПРЕВОЗ
*курсот на евро -62 ден
Влегување во собите во 14часот
напуштање на собите во 9 часот
Деца до 3 г –гратис
едно дете од 3-12 год плака 70% од цената
две деца  од 3-12 години плакаат  50%
Во цената е вклучено
-7 полу пансиони (појадок  и вечера)на самопослужување
-автобуски превоз од наведената релација
-туристичка такса
Во цената не е вклучено
-Со сопствен превоз цената се намалува за 15 евра
Во цената не е опфатено патничко осигурување(не е задолжително)
Во цената не е опфатена станична услуга -Скопје 50 денари

НАПОМЕНА:
*за уплата на два последователни термини (еден по друг) одобруваме 10% попуст на двата термина
*Користењето на собите запоцнува првиот ден од 14.00 цасот а се напуштаат  последниот ден во 10.00 часот
*Може да се патува и само со лична карта или пасош

*Хигиената во собата за време на престојот се грижи самиот клиент
*по заврчување на вашето летување собата треба да се остави како сто била при влегувањето.Во случај на настаната штета клиентот ја надоместува штетата кај сопстевеникот.
*Јачината на сигналот на интернет зависи исклучиво од давателот .
*Фотографиите од сместувањето се од повеке соби а не се селектитани од една соба
Термини
Јуни:
05.06-12.06 /12.06-19.06   /   19.06-26.06  /26.06- 03.07
Јули: 03.07-10.07  /10.07-17.07  /17.07-24.07  /24.07-31.07
Август:31.07-07.08  /07.08-14.08  /14.08-21.08  /21.08-28.08
Септември: 28.08-04.09  /  04.09-11.09  /11.09-18.09

 

Галерија

Локација

Viber
 

Слични понуди

Complex Koloseu - ДРАЧ
Complex Koloseu - ДРАЧ

КОМПЛЕКС КОЛОСЕУ е во Голем на 6км од Драч на 100м од плажа.

Погледни
ХОТЕЛ ЛУМИ - ДРАЧ ГОЛЕМ
ХОТЕЛ ЛУМИ - ДРАЧ ГОЛЕМ

Комплекс -Хотел Луми се наоѓа во населба Голем на 6км од Драч

Погледни